sobota, 10 grudnia 2011
Jak to wszystko się zaczęło... W Czerwcu tego roku, została mi prawie cała puszka niewykorzystanego mleka kokosowego. Jako że od zawsze uwielbiałam bez żadnego ładu i składu kombinować z nakładaniem na siebie naturalnych mazi, postanowiłam poszukać, co mogę wyczarować z tym produktem. Wyszukiwarka pokierowała mnie na bloga Anwen ,który bardzo szybko stał się moją włosową biblią a informacje wręcz chłonęłam całą sobą (w tym momencie, jako Twoja zagorzała fanka, gorąco Cię pozdrawiam, Anweno!). Po przeczytaniu wszystkich postów od deski do deski trafiłam na wizażowe forum...  i wpadłam jeszcze bardziej. Ślęczałam godzinami z zapartym tchem czytając setki stron forum i zgłębiałam się w to wszystko coraz bardziej, zaczęłam dbać, olejować, eksperymentować i tak oto znalazłam się w tym właśnie miejscu, pragnąc pogłębiać to, co wiem, systematyzować i pomagać innym dziewczynom.

Na blogu będą opisane różne produkty i półprodukty, sposób ich używania, wykorzystania. Nie zabraknie recenzji, ale przede wszystkim będzie tu o mojej pielęgnacji, eksperymentach, zastosowaniach i pomysłach.

Wygląd oczywiście będzie jeszcze z 10 razy zmieniany, to tylko początek dlatego za wszystkie uwagi dotyczące wyglądu i przejrzystości bloga będę bardzo wdzięczna.

6 komentarzy:

 1. Zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie ;) Na pewno będzie moją stałą lekturą, bo mam dosyć mojego siana na głowie :< Już czekam na kolejne posty! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. kolejne posty proszę, bo moje włosy się niecierpliwią :* coś czuję, że ten blog będzie najlepszy ;>

  OdpowiedzUsuń
 3. ja również dbam o włoski :) my, początkujące włosomaniaczki, musimy się wspierać! :(

  OdpowiedzUsuń
 4. miała być wesoła minka!! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. 1 notka i wygrana w rozdaniu. gratuluje ;p zapraszam do sb!

  OdpowiedzUsuń
 6. mnie zainspirował blog http://www.blondhaircare.blogspot.com/
  a dopiero potem trafiłam do Anwen
  na razie eksperymentuję :)

  OdpowiedzUsuń

Pani Dietetyk na Facebooku

Łączna liczba wyświetleń

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Obserwatorzy